KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15539193
nr 1553 9193
Oljemålningar
2 st, Rune Wallström, "Eriksmålas affär & Efter Auktionen". Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x70 & 70x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:10:55
30/7 19:23:36
100 kr
31/7 18:58:35